Sosyal Medya Yönetimini Profesyonele Bırakın

Hayatımızın merkezinde yer alan ve sadece sosyal yaşantımızı değil ticari ilişkilerimizi de etkileyen sosyal medya platformları, iyi yönetildiği takdirde başarılı sonuçlar veriyor. Sosyal medya uzmanlığı, bu platformların ticari değer kazanmasıyla birlikte ortaya çıktı. Markalar sosyal medya platformlarıyla müşterileriyle olan ilişkilerini canlı tutuyor, daha fazla kişiye ulaşma şansı elde ediyor. Bu yönden bakıldığında sosyal hesaplarının her gün düzenli ve belli bir strateji kapsamında yönetilmesi gerekiyor. Web Studio Dijital Ajans ekibimiz sosyal medya yöneticiliğiyle ilgili sonuç odaklı çalışmalar gerçekleştiriyor.

sosyal medya yönetimi

Etkili Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Hazırlanır?

Stratejik bir hesap yönetimi için öncelikle rakip analizi yapılır.

Mevcut sosyal medya hesaplarının hedef kitlesi belirlenir.

Paylaşımlarda kullanılacak hitap içeriği tespit edilir.

Paylaşımların hedef kitleye ulaşabilmesi için gerekli olan hashtag’ler analiz edilir.

Markaların web sitesi, blog ve sosyal hesaplarının uyumlu olması için özel içerik kurguları yapılır.

Paylaşım takvimi hazırlanır.

Reklam yönetimi gerçekleştirilir. Reklam içeriği, reklam hedef kitlesi, reklam coğrafyası belirlenir.

SEO çalışmaları web sitesiyle uyumlu biçimde düzenlenir.

Sosyal platformlara özel grafik çalışmaları tasarlanır.

Günün anlam ve önemine uygun içerik paylaşımı yapılır.

Web Studio Dijital Ajans, her platform için özel olarak ilgi gösterir ve markaların daima güncel, müşterileriyle ise iletişim halinde kalmasını sağlar. Ekibimiz, markanızı dijital mecralarda yönetirken sonuçları anbean takip eder ve raporlaştırır.

Sosyal medya yönetimi kapsamında hangi mecraları yönetiyoruz?

Sosyal medya yönetimi kapsamında aşağıdaki platformları yönetiyoruz;

Facebook

Instagram

Twitter

Pinterest

Linkedin

Ve isteğe bağlı farklı sosyal platformlar.

Her sosyal platform kendi içinde özel analiz edilir ve paylaşım yönetimi hazırlanır. Ekibimiz, markanız için en doğru yönetim anlayışını benimseyerek takvim hazırlar.

Sosyal medya yönetiminin faydalı olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Sosyal medya kendi içinde dinamikleri olan çok geniş, çok hareketli ve sürekli değişen bir dengeye sahiptir. Böyle bir platform ağında markanızın gün geçtikçe daha fazla kişiye ulaşması, etkileşimin artması marka değerinizi artırır. Bu değeri daha da artırmak ve kalıcı kılmak için sosyal medya reklamları demografik veriler kapsamında yaşa, cinsiyete göre ayarlanır. Web Studio ekibimiz sosyal medya çalışmalarının sonuçlarını raporlar ve sonuçları somut şekilde görmenizi sağlar.

Sosyal Medya Ekibimiz Sizleri Bekliyor

Sosyal medya yönetimi yapmak tamamen bir ekip işidir. Grafik tasarımcı, SEO uzmanı, Google Analytics uzmanı gibi önemli kişiler olmadan tek bir kişiyle sosyal medya sayfalarını yönetmek oldukça zor. Verimli sonuçlar almak, hem göze hem de ticari başarı ve marka değerine hitap edebilmek için çok yönlü bir çalışma gerekiyor. Bunun için ise uzmanlardan oluşan bir ekip oluşturmak önemlidir. Web Studio sosyal medya ekibimizle birlikte markalara çok yönlü hizmet veriyor, tasarımdan SEO çalışmalarına kadar her alanda sonuç odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Sosyal medya hesaplarınızı güvenle bizlere teslim edebilir, marka değerinizi ve ticari başarınızı artırabilirsiniz. Her türlü bilgi ya da çalışma talebi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif İste
TEKLİF İSTE