BİZ KİMİZ

En İyisi İçin Buradayız!

On yılı aşkın bir süredir, hakkını vererek ve dürüstçe çalışarak sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşadığımızı belirtmek isteriz. Temel iş alanı web tasarım ve web yazılım olmakla birlikte kurumsal web tasarım, responsive web tasarım,  mobil uyumlu web sitesi, eticaret sitesi tasarımı, logo ve kurumsal kimlik tasarımı, seo, dijital reklam gibi web hizmetleri üretmekte yetkin bir dijital ajans olan WebStudio, yılların getirmiş olduğu tecrübeyle işini her zaman sağlam temellere dayandırarak sürdürmeyi ve sonuçlandırmayı ilke edinmiş kişilikli bir markadır. Kendimizi teslim ettiğimiz bu sağlam temeller üç ana hedeften oluşmaktadır.

1- Doğru ve dürüst çalışmak. 2- Yalansız ve riyasız konuşmak. 3- Sözünde durarak iyiyi sunmak.

Hedeflerimizden, kişilikli duruşumuzdan ve üretimini yaptığımız her işteki ciddiyetimizden taviz vermeden üretimlerimizi sürdürüyoruz. İstanbul'un web tasarım ajansı WebStudio ile çalışmak ister misiniz? Bizi tanımaya çalışın!

Mükemmel Destek
Mükemmel Destek
Müthiş Takım
Müthiş Takım
Yüksek Tecrübe
Yüksek Tecrübe

EKİBİMİZ

Ender Aslan
Ender Aslan
Proje Yöneticisi
Projeleri tasarlarken az konuşur, hatta bazen meditasyon yaşadığını düşünebilirsiniz.
Taşkın Dönmez
Taşkın Dönmez
Kurumsal Danışman
Yılların deneyimini pekiştiren ve piyasanın duayenlerinden bilir kişi diyebiliriz.
Muharrem Çalışır
Muharrem Çalışır
Web Master
Rüyasında bile sürekli olarak HTML, CSS ve Jquery kodları yazdığı söyleniyor.
Barış Sarsu
Barış Sarsu
Web Yazılım
Yaptığı web yazılımlarının güzelliğine kapılan kişilerin bir funclub kurduğu iddia edilmekte.
Alp Okuyan
Alp Okuyan
Web Tasarım
Web Studio ailesinde olmaktan mutlu olduğu kadar Web Studio ailesi de onun varlığından mutluluk duyuyor.
Buğra Yücel
Buğra Yücel
Web Yazılım
Yazılımlarına yapılan milyonlarca $ teklifi reddettiği söylentileriyle çalışmalarını sürdürüyor.
Yunus Uçar
Yunus Uçar
Web Tasarım
Büyük yazılım firmaları kendisini transfer etmek istemesine rağmen onlara randevu vermemekte ısrarlı.
Gülizar Demiral
Gülizar Demiral
Muhasebe
Şirketimizin olmazsa olmazı. Bizi çekip çevirmesiyle ve bize kattıklarıyla daima bizimle olmasını diliyoruz.
Bize Projenizden Bahsedin!

NEDEN BİZ?

Çünkü Biz Çok İyi Bir Takımız

Web Tasarım (web sitesi tasarlamak) amacıyla, sektöründe hizmet üretmek hedefinde bulunan irili ufaklı yüzlerce web tasarımı (web sitesi) yapan firma içerisinde; kimseye benzemeye çalışmadığımız, kendi prensiplerimizden taviz vermediğimiz için başarılı olduğumuzu düşünüyoruz.

Fikirlerimizi özgünce hayaller kurarak, mantık, dürüstlük silsilesinde mayalayarak hedeflediğimiz çizgide yürüyoruz. İnternet sitesi yapmak (web tasarımı oluşturmak) yalnızca kurulan hayalden ibaret değildir. Kurulan hayalin resme dökülmesi, o resmin işleyen mekanizma haline dönüştürülmesi için iyi bir kod yapısı, web yazılım bilgisi, tasarım incelikleri gerektirmektedir. Bu bilgiler tek başına iyi bir firma olduğunuzu asla göstermez, tabii olarak İstanbul web tasarım piyasasında tutunmak için verdiğiniz sözün arkasında durmanız işinizi hakkıyla yapabiliyor olmanız şart. İstanbul gibi bir şehirde, web tasarım (web yazılım) alanında birçok firmanın bulunduğu bir ortamda tutunmak, tamamen dürüstçe çalışarak bunu başarmak azımsanmayacak ölçüde bir başarıdır.

Hemen hemen Türkiye web sitesi yapımıyla tanıştığından beri sektörün içerisinde yer alıyoruz. Rekabetten usanmadan kalitemizden, kişiliğimizden ödün vermeden, hakkını vererek özenle sevgiyle işimizi yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Dürüstlük açık sözlü olmak bizim yapımızın olmazsa olmazlarındandır. Müşterilerimizin şirketimizle çalışırken bizlerle ortak müşterekte buluştuklarını görmek bizi daha çok şevklendiriyor. İnternet sitesi yapan firmalar (web tasarım ve yazılım yapan firmalar) içerisinde mücadeleyle var olarak, dürüstlükle çalışarak edindiğimiz tecrübeyi siz dostlarımıza aktarmaktan, sizlerin beklentilerinizi karşılamaktan onur ve mutluluk duyuyoruz.

İşini iyi yapmak, işinin arkasında durmak adına vargücümüzle mücadele etmekle beraber bunu kendimize kişilik olarak yerleştirdiğimiz için hedefimizden asla şaşmayacağımızın farkındayız. Bizlere yaptırmak istedikleri işlerini teslim edecek olan kişi yada firmaların bizim tecrübemizi, adaletli yaklaşımımızı görmeden karar vermemelerini, kaç firma ile görüşürlerse görüşsünler bizide mutlaka tanımalarını, bizimle bağlantıya geçmelerini tavsiye ederiz. Emin olun pişman olmayacaksınız.

Firmamızın 10 yılı aşkın süredir sektörde yer aldığını, kendisine yer edindiğini, bu işi profesyonelce yaparak yalnızca kendi işinden mevcudiyetini sürdürdüğünü, yüzlerce kurumsal şirkete web tasarım (internet sitesi yapımı) alanında hizmet ürettiğini, ürettiği katma değerle şirketlerin memnuniyetini sağladığını hatırlatmak istiyoruz. İyisini arıyorsanız Web Studio Dijital Ajans hizmetinizdedir.

Bizimle görüşme arzusundaysanız, veyahut satış ekibimizin sizinle randevulaşmasını istiyorsanız, teklif iste butonuna tıklayarak sizi hızlıca aramamızı sağlayabilir yada 0216 469 20 11 numaralı telefonumuzu çevirerek bizimle hızlıca iletişimde bulunabilirsiniz.

Teklif İste
TEKLİF İSTE